منابع در دسترس

نام پایگاه های علمی که در حال حاضر دسترسی به آنها توسط سامانه پشتیبانی می شود در زیر لیست شده است:

شرایط و قوانین استفاده از سامانه

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سامانه به دقت ملاحظه و مطالعه بفرمایید.

  • ثبت نام و ورود کاربران به سامانه GoArticle و استفاده از خدمات ارائه شده در آن، به معنای پذیرفتن شرایط و قوانین استفاده از سامانه توسط کاربر است.
  • شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
  • در صورتی که از V.P.N یا فیلتر شکن استفاده می کنید هنگام دانلود می بایست آن را غیرفعال نمایید. در غیر این صورت قادر به دانلود فایل نخواهید بود.
  • در صورت مشاهده ی هرگونه تقلب یا تخلف از سوی کاربران، مدیریت سامانه، حساب کاربری آن افراد را برای همیشه مسدود می کند.
  • دسترسی به تمامی مقالات یا کتابها به طور کامل امکان پذیر نیست و همواره ممکن است تعداد اندکی از مقالات قابل دانلود نباشند. در صورت عدم موفقیت در دانلود مقاله، لینک مقاله مورد نظر خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید. تیم پشتیبانی در صورت امکان لینک دانلود مقاله را به ایمیل شما ارسال خواهد کرد.
  • کاربران می توانند قبل از خرید اعتبار جهت دانلود ویژه ی مقالات، از طریق جستجو در سامانه، از موجود بودن مقاله مورد نظر اطمینان حاصل کنند و سپس به خرید اعتبار و دانلود آن مقاله بپردازند.
  • تمامی حقوق و قوانین مندرج، متعلق به سامانه GoArticle است و هرگونه کپی برداری از محتوی و طراحی و نقض حقوق این سامانه، پیگرد قانونی خواهد داشت.

پرسش های متداول

GoArticle یک سامانه ی دسترسی مستقیم و آنی به منابع و پایگاه های معتبر علمی جهت دانلود مقالات و ژورنال های بین المللی است.

در GoArticle برای دانلود مقالات، محققین به راحتی می توانند لینک چکیده ی مقاله یا شناسه دیجیتال آن را در قسمت مشخص شده وارد کرده و با یک کلیک، جزئیات مقاله و لینک دانلود آن را دریافت کنند.

DOI یا همان Digital Object Identifier سیستمی برای شناسایی محتوای دیجیتال است. کاربرد عمومی DOI نسبت دادن یک شناسه یکتا به مقالات علمی به منظور دسترسی دائمی به مقالات در فضای اینترنت است.

PubMed سرویس انجمن ملی سلامت آمریکاست که اطلاعات بیش از 22 میلیون مقاله در حوزه های مختلف بیوتکنولوژی را فهرست کرده است.

PMID شماره منحصر به فرد هر مقاله در این پایگاه می باشد که در لینک مقاله وجود دارد.

لینک چکیده ی مقاله، آدرس صفحه ای است چکیده ی مقاله در آن نمایش داده شده است و شما پس از جستجوی مقاله در پایگاه های علمی، به آن هدایت می شوید.

هیچ محدودیتی برای تعداد دانلود مقاله ها وجود ندارد و خدمات دانلود به صورت نامحدود برای محققین ارائه می شود و شما در هر زمان و در هر مکان می توانید از خدمات سایت بهره ببرید.

در حال بارگذاری ...

Loading ...